OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

11 czerwca 2017 roku

  1. Ks. Proboszcz dziękuje wszystkim, którzy przygotowali ołtarze na procesję Bożego Ciała, a także dziewczynkom sypiącym kwiatki, służbie liturgicznej, pocztom sztandarowym i panom niosącym baldachim. Wszystkim uczestnikom za wspólnotę modlitwy składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. W oktawie Bożego Ciała Msze św. z procesją w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek o godz. 18.00.
  3. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy od poniedziałku do soboty po rannej Mszy św.
  4. Adoracja Najśw. Sakramentu od poniedziałku do piątku od godz. 17.00 do 18.00, a w czwartek do 21:00. Podczas adoracji okazja do spowiedzi św.
  5. W piątek, 23 czerwca, przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Mszę św. o godz. 1800 z kazaniem w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusa i św. Floriana na Jeżycach odprawi Ksiądz Arcybiskup Stanisław Gądecki, po czym nastąpi procesja Eucharystyczna, która przejdzie ulicą Dąbrowskiego, Mostem Teatralnym i aleją Niepodległości na plac Mickiewicza. Na zakończenie procesji odbędzie się nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zachęcamy Parafian do udziału w tej procesji. Z racji uroczystości w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych. W tym dniu modlić się będziemy szczególnie za kapłanów w czasie adoracji Najśw. Sakramentu - o godz. 17.00 różaniec, a po nim Msza św.
  6. Wszystkich udających się na spotkanie formacyjno-modlitewne do Buku zapraszamy w sobotę 24 czerwca; wyjazd sprzed kościoła o godzinie 8 rano. Msza święta o godzinie. 11.00. Prosimy o punktualnie przybycie.
  7. Dziękujemy za złożone koperty z ofiarą na budowę nowego kościoła.

Adoracja Najświętszego Sakramentu

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 17:00 do 18:00.

W każdy czwartek (od 8.IV do 18.XI) od 18:30 do 21:00 zakończona różańcem.

Podczas adoracji okazja do spowiedzi św.

Sakrament Chrztu Świętego

14:30
Druga i czwarta sobota miesiąca podczas Mszy św

Odwiedziny Chorych

8:00 - 11:00
I sobota miesiąca