Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

III Niedziela Zwykła

26 stycznia 2020

1.

W parafii kończy się kolęda. Dodatkowe odwiedziny odbędą się jutro,

w poniedziałek, od godziny 16.oo. Trasy kolędowe obejmują całą tegoroczną część, stąd trudno wyznaczyć orientacyjną godzinę przyjścia kapłana.

 

2.

W niedzielę, 2 II, przypada święto Ofiarowania Pańskiego, tradycyjne Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. będą odprawiane wg niedzielnego porządku.

Poświecenie gromnic – w czasie każdej Mszy św.

 

Tego dnia przeżywamy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego.

Przed kościołem zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na klasztory klauzurowe. W naszej Archidiecezji są to siostry Karmelitanki w Poznaniu na Wzgórzu św. Wojciecha i siostry Klaryski od Wieczystej Adoracji w Pniewach.

 

3.

Ogłoszenie dotyczące odwiedzin chorych:

  1. Wojciech odwiedzi chorych w sobotę, 1 II, od godz. 8.3o
  2. Marcin i ks. Wiktor odwiedzą chorych w sobotę, 8 II, od godz. 8.3o

 

Chorych można zgłaszać w zakrystii po Mszach św. Ponadto zachęcamy chorych do przyjmowania Komunii św. przez posługę Szafarzy.

Szafarze udają się do chorych po Mszy św. odprawionej  o godz. 10.oo.

 

4.

Dzisiaj po Mszach św. przed kościołem można złożyć ofiarę na Radio Emaus.

 

5.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Ojczyzny, we wtorek, 28 I

o godz. 6.3o – różaniec, po nim Msza św. o godz. 7.oo.

Modlitwa odbywa się w ramach Wspólnoty Nieustającego Różańca Archidiecezji Poznańskiej.

 

6.

Wspólnota Żywego Różańca organizuje pielgrzymkę do Częstochowy

i Warszawy, w dniach 6 i 7 VI br. ( sobota i niedziela ) w związku z beatyfikacją ks. Stefana kardynała Wyszyńskiego i z VIII Ogólnopolską Pielgrzymką Żywego Różańca na Jasną Górę. Po drodze będzie zwiedzany Niepokalanów.

Koszt 350 zł. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się po Mszach św.

w zakrystii.

 

7.

Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Jest Przewodnik Katolicki i Gość Niedzielny. Przy wyjściu z kościoła można zabrać kolejny darmowy egzemplarz Dobrych Nowin.

 

 

 

PLAN KOLĘDY 2019/2020

27.12.2019r. (piątek) – od godz. 16:00

Ks. Marcin:                os. Łokietka 5 A, B, C, D oraz 4 I

Ks. Wiktor:                os. Łokietka 3 A, B, C, D

Ks. Wojciech:            os. Łokietka 4 A, B, C, D

Ks. Diakon:                os. Łokietka 4 E, F, G, H

 

28.12.2019r. (sobota) – od godz. 14:00

Ks. Marcin:                os. Łokietka 6 A, B, C, D

Ks. Wiktor:                os. Łokietka 6 E, F, G, H

Ks. Wojciech:            os. Łokietka 7 A, B, C, D

Ks. Diakon:                os. Łokietka 7 E, F, G, H, I

 

29.12.2019r. (niedziela) – od godz. 15:00

Ks. Marcin:                os. Łokietka 8 A, B, C, D

Ks. Wiktor:                os. Łokietka 8 E, F, G, H

Ks. Wojciech:            os. Łokietka 9 A, B, C

Ks. Diakon:                os. Łokietka 9 D, E, F, G

 

30.12.2019r. (poniedziałek) – od godz. 16:00

Ks. Marcin:                os. Łokietka 10 A, B, C

Ks. Wiktor:                os. Łokietka 10 D, E, F

Ks. Wojciech:            os. Łokietka 12 A, B, C, D, E

Ks. Diakon:                os. Łokietka 12 F, G, H, I

 

 2.01.2020r. (czwartek) – od godz. 16:00

Ks. Marcin:                os. Łokietka 11 A, B, C, D

Ks. Wiktor:                os. Łokietka 13 A, B

Ks. Wojciech:            os. Łokietka 13 C, D

Ks. Diakon:                os. Łokietka 13, E, F, G

 

3.01.2020r. (piątek) – od godz. 16:00

Ks. Marcin:                os. Łokietka 14 D, E, F

Ks. Diakon:                os. Łokietka 14 A, B, C

 

4.01.2020r. (sobota) – od godz. 14:00

Ks. Marcin:                ul. Błażeja 4C

Ks. Wiktor:                ul. Błażeja 4B

Ks. Wojciech:            ul. Błażeja 4A

Ks. Diakon                 ul. Błażeja 4D

 

5.01.2020r. (niedziela) – od godz. 15:00

Ks. Marcin:                ul. Błażeja 4F

Ks. Wiktor:                ul. Błażeja 4E

Ks. Wojciech:            ul. Błażeja 4G

Ks. Diakon:                ul. Błażeja 4H

 

6.01.2020r. (poniedziałek) – od godz. 15:00

Ks. Marcin:                ul. Błażeja 6 A, B

Ks. Wiktor:                ul. Błażeja 6 C, D

Ks. Wojciech:            ul. Błażeja 6 G, H

Ks. Diakon:                ul. Błażeja 6 E, F

 

7.01.2020r. (wtorek) – od godz. 16:00

Ks. Marcin:                ul. Błażeja 10 J, K, L oraz 11

Ks. Diakon:                ul. Błażeja 10 A, B, C, D, E, F, G, H, I

 

8.01.2020r. (środa) – od godz. 16:00

Ks. Marcin:                ul. Błażeja 11 B, C

Ks. Wiktor:                ul. Błażeja 11 A

Ks. Wojciech:            ul. Błażeja 11 E

Ks. Diakon:                ul. Błażeja 11 D, F

 

9.01.2020r. (czwartek) – od godz. 16:00

Ks. Marcin:                ul Błażeja 12 A, B, C, D, E, F, G

Ks. Diakon:                ul. Błażeja 12 H, I, J, K, L oraz 14 A

 

10.01.2020r. (piątek) – od godz. 16:00

Ks. Marcin:                ul. Błażeja 14 C, D

Ks. Wiktor:                ul. Błażeja 14 B, E, F

Ks. Wojciech:            ul. Błażeja 13 (od początku)

Ks. Diakon:                ul. Błażeja 13 (od końca)

 

 11.01.2020r. (sobota) – od godz. 14:00

Ks. Marcin:                ul. Błażeja 15, 15A, 16, 16A, 16B, 18A, 18B

Ks. Diakon:                ul. Błażeja 14 G, H, I, J, K, L, M

 

12.01.2020r. (niedziela) – od godz. 15:00

Ks. Marcin:                ul. Błażeja 17 B oraz 42 (cały)

Ks. Diakon:                ul. Błażeja 17 oraz 17 A

 

13.01.2020r. (poniedziałek) – od godz. 16:00

Ks. Wiktor:                ul. Błażeja 56 A-D, 54 A-D, 52 A-D, 60 A-D, 50 A-D, 62 A-D

Ks. Wojciech:            ul. Błażeja 64 A-D, 66 A-D, 48 A-D, 46 A i B, 68 A-E, 98 A-E,

100 A-E

Ks. Diakon:               ul. Błażeja 102 A-E, 70 A-E, 96 A-E, 94 A-E, 72 A-E oraz 40

 

14.01.2020r. (wtorek) – od godz. 16:00

Ks. Marcin:                ul. Błażeja 88 A-E, 110 A-E, 92 A i B, 90 A i B, 108 A i B, 106 A i B, 104 A i B, 86 A-D, 84 A i B, 112

Ks. Wojciech:            ul. Błażeja 28 A-E, 24 A-E, 26 A-E, 22 A-E, 20 A-E, 74 A i B,

76 A i B, 78, 80, 82 A i B

Ks. Diakon:                ul. Błażeja 44 A-E, 42 A-E, 36 A-E, 34 A-E, 38, 32, 30 A-E

 

15.01.2020r. (środa) – od godz. 16:00

Ks. Marcin:                ul. Bożymira (cała)

Ks. Wiktor:                ul. Bratumiły 1, 2, 9

Ks. Wojciech:           ul. Bratumiły 4

Ks. Diakon:                ul. Bratumiły 6

 

16.01.2020r. (czwartek) – od godz. 16:00

Ks. Marcin:                ul. Bratumiły 8 (26-50) oraz 3 i 3 A

Ks. Wiktor:                ul. Bratumiły 8 (1-25)

Ks. Wojciech:            ul. Boranta 15 oraz 10, 8, 6, 4, 9A, 11, 24

Ks. Diakon:                ul. Boranta 15 A

 

17.01.2020r. (piątek) – od godz. 16:00

Ks. Marcin:                ul. Bogumiła (cała), ul. Bogusława (cała), ul. Bożywoja

Ks. Wiktor:                ul. Burysława (cała),

Ks. Wojciech:            ul. Bronisława (cała), ul. Budzisława (cała),

Ks. Diakon:                ul. Bronisza (cała)

 

18.01.2020r. (sobota) – od godz. 14:00

Ks. Diakon:                ul. Bolka 13, 13A, 31, 31A, 11, 11A, 12, 9, 1, 3, 16, 14, 10

Ks. Wojciech:            ul. Bolka 8 (cały blok)

 

19.01.2020r. (niedziela) – od godz. 15:00

Ks. Wiktor:                ul. Bolka 8A

Ks. Diakon:                ul. Bolka 8B

 

20.01.2020r. (poniedziałek) – od godz. 16:00

Ks. Marcin:                ul. Bolka 15 (I połowa)

Ks. Wiktor:                ul. Bolka 15 (II połowa)

Ks. Wojciech:            ul. Bolka 2 (I połowa)

Ks. Diakon:                ul. Bolka 2 (II połowa)

 

 

21.01.2020r. (wtorek) – od godz. 16:00

Ks. Marcin:                ul. Jasna Rola: 68, 61, 61A, 61B, 62, 60, 58, 58A, 58B, 59A, 57, 57A, 56A, 56B, 55A, 55B, 55C, 43

Ks. Wiktor:                ul. Jasna Rola 42 (wszystkie mieszkania)

Ks. Wojciech:            ul. Jasna Rola 34 (I połowa)

Ks. Diakon:                ul. Jasna Rola 34 (II połowa)

 

22.01.2020r. (środa) – od godz. 16:00

Ks. Marcin:                ul. Jasna Rola 40 oraz 40 A

Ks. Diakon:                ul. Jasna Rola 40 B oraz 40 C

 

23.01.2020r. (czwartek) – od godz. 16:00

Ks. Marcin:                ul. Jasna Rola 36, 36 A

Ks. Wojciech:            ul. Jasna Rola 36 B, 36 I

Ks. Diakon:                ul. Jasna Rola 36 C, 36 D

 

24.01.2020r. (piątek) – od godz. 16:00

Ks. Marcin:                ul. Jasna Rola 36 E, 36 F

Ks. Wojciech:            ul. Jasna Rola 36 G, 36 H

Ks. Diakon:                ul. Jasna Rola 36 J, 36 L

 

25.01.2020r. (sobota) – od godz. 14:00

Ks. Wiktor:                ul. Naramowicka 182, 182A, 184, 185 A-E, 186, 186 A-E, 188,

188 A-D, 190, 190 A, 204, 206A, 208, 214, 216, 220, 224

Ks. Wojciech:            ul. Jasna Rola 36 K, 30 A, 8, 6, 6A, 6B., 4, 2

Ks. Diakon:                ul. Dworska (cała) oraz ul. Naramowicka 180 A, B, C, D

 

26.01.2020r. (niedziela) – od godz. 15:00

Ks. Wiktor:                ul. Naramowicka 221, 223, 227, 229, 231, 231A, 233, 233 A i B, 235, 235A, 237, 239, 241, 243, 243A, 245A, 247

Ks. Wojciech:            ul. Naramowicka 219 A oraz 219 B (1-24)

Ks. Diakon:                ul. Naramowicka 219 B (25-48) oraz 219 C

 

27.01.2020r. (poniedziałek) – od godz. 16:00

Kolęda dodatkowa – mogą zgłaszać się Parafianie, którzy we wcześniejszym terminie nie mogli przyjąć odwiedzin duszpasterskich